Kam se vydat?

Minigalerie Thajsko

Galerie - Thajsko a letoviska Fotogalerie - Thajsko noční pohled na letoviska Pláže v Thajsku Delikátní Thajské restaurace Útesy a jiné krásy Thajska Skály a příroda v Thajsku Lidé - Matka a dcera, pořízeno v Thajsku

Další články

Je už bezpečné vyrazit do Thajska? Zjistili jsme nejnovější informace ESO Travel na Novinky.cz
Thajsko po povodních nebojuje s krokodýly, ale s fámami, které odrazují turisty...
Kam za divokými party a nočním životem? Poradíme vám ta nejlepší místa ESO Travel na Novinky.cz
Těla svůdných dívek tančí v rytmu hudby, koktejly tečou proudem a o kus dál šumí mořský příboj...
Luxus ve stanu? Zkuste glamping, moderní kempování pro náročné ESO Travel na Novinky.cz
Spát pod stanem má svoje kouzlo. Návrat k přírodě, žádný luxus, jen karimatka a spacák...

Ubytování v Thajsku

Poměr mezi nabídkou a poptávkou je v Bangkoku a hlavních turistických oblastech velmi různý a vždycky se vyplatí rezervovat si ubytování předem. Při rezervaci se vždy zeptejte na zvýhodněné ceny. V Bangkoku se nacházejí jedny z nejlevnějších hotelů v kategorii luxusních ubytovacích zařízení. Zvýhodněné ceny v hotelu mnohdy zahrnují i snídani a někdy i dopravu limuzínou z letiště a zpět.

Dozvíte se:

Nejlépe uděláte, když si ubytování rezervujete prostřednictvím cestovní kanceláře. Vrcholná sezóna probíhá od listopadu do února. Mimo sezónu jsou samozřejmě ceny nižší. Bangkok se může pochlubit pestrou nabídkou ubytovacích možností od nejlevnějších pokojů po ubytování pro nejnáročnější návštěvníky. I ty nejlevnější jsou vybaveny klimatizací, mnohé mají bazény a další vymoženosti vlastní luxusnějším podnikům. Téměř všechny hotelové pokoje v zemi jsou vybaveny koupelnou. Mezinárodní standard najdete i dalších centrech jako Chiang Mai a Hat Yai.

Mládežnické ubytovny

V Thajsku se nachází mládežnické ubytovny v Bangkoku, Chiang Mai a Phuketu. Více informací najdete v brožuře Hostelling International vydávané organizací International Youth Hostel Federation nebo na webových stránkách www.iyhf.org.

Kempování

V Thajsku najdete několik národních parků s místy určenými a dostatečně vybavenými pro kempování. Nedoporučujeme vám však kempovat mimo tyto areály. Velmi často dochází k loupežným přepadením. Informace o tábořištích a cenách získáte v pobočkách turistické kanceláře TAT.