Kam se vydat?

Minigalerie Thajsko

Galerie - Thajsko a letoviska Fotogalerie - Thajsko noční pohled na letoviska Pláže v Thajsku Delikátní Thajské restaurace Útesy a jiné krásy Thajska Skály a příroda v Thajsku Lidé - Matka a dcera, pořízeno v Thajsku

Další články

Je už bezpečné vyrazit do Thajska? Zjistili jsme nejnovější informace ESO Travel na Novinky.cz
Thajsko po povodních nebojuje s krokodýly, ale s fámami, které odrazují turisty...
Kam za divokými party a nočním životem? Poradíme vám ta nejlepší místa ESO Travel na Novinky.cz
Těla svůdných dívek tančí v rytmu hudby, koktejly tečou proudem a o kus dál šumí mořský příboj...
Luxus ve stanu? Zkuste glamping, moderní kempování pro náročné ESO Travel na Novinky.cz
Spát pod stanem má svoje kouzlo. Návrat k přírodě, žádný luxus, jen karimatka a spacák...

Východní pobřeží

Na východ od Pattaye leží malý idylický ostrov Ko Samet, který se stal oblíbeným víkendovým cílem obyvatel Bangkoku. Bělostné písčité pláže a průzračně modrá voda jsou součástí mořského národního parku, takže místní ubytovací kapacity jsou skromné. Není radno sem jezdit o státních svátcích, kdy počet návštěvníků převyšuje počet lůžek a na každém volném místě vyrůstají stany.

Měnící se tvář

Thajsko, Východní pobřeží, pláž světlo svíc

U kambodžské hranice leží druhý největší ostrov Thajska Ko Chang (Sloní ostrov), který je součástí stejnojmenného mořského národního parku. Současný stavební boom ovšem pomalu mění tvář ostrova – z ráje batůžkářů se stává exkluzivnější hotelové letovisko. Hua Hin Pattayu můžete také minout a zamířit do klidnějšího města Hua Hin, které leží 220 kilometrů jihozápadně od Bangkoku, na druhém břehu Thajského zálivu.

Nekontrolovaný stavební rozmach tuto bývalou rybářskou vesnici rychle mění a dlouhé pláže už nejsou tak příjemné jako dříve. Určitě si užijete zdejší procházky, Hua Hin je navíc svou atmosférou velmi vzdálené Pattayi, a tak se můžete těšit na lehátka, poníky a golfová hřiště.

Kam se vydat dál?