Kam se vydat?

Minigalerie Thajsko

Galerie - Thajsko a letoviska Fotogalerie - Thajsko noční pohled na letoviska Pláže v Thajsku Delikátní Thajské restaurace Útesy a jiné krásy Thajska Skály a příroda v Thajsku Lidé - Matka a dcera, pořízeno v Thajsku

Další články

Je už bezpečné vyrazit do Thajska? Zjistili jsme nejnovější informace ESO Travel na Novinky.cz
Thajsko po povodních nebojuje s krokodýly, ale s fámami, které odrazují turisty...
Kam za divokými party a nočním životem? Poradíme vám ta nejlepší místa ESO Travel na Novinky.cz
Těla svůdných dívek tančí v rytmu hudby, koktejly tečou proudem a o kus dál šumí mořský příboj...
Luxus ve stanu? Zkuste glamping, moderní kempování pro náročné ESO Travel na Novinky.cz
Spát pod stanem má svoje kouzlo. Návrat k přírodě, žádný luxus, jen karimatka a spacák...

Thajsko a jeho turistické atrakce

Thajsko se velikostí rovná Texasu či Francii a nabízí nepřeberné množství turistických atrakcí. Najdete zde husté džungle, životem překypující města a rušná letoviska. Ve městě Chiang Mai na severu země můžete navštívit pozoruhodné noční trhy. Na své si zde přijdou ti, kdo chtějí nakoupit hedvábí, pletené košíky nebo lakované dřevěné výrobky.

Kam se vydat:

Co v Thajsku nevynechat

rýžová pole

Neuvěřitelně levně zde také pořídíte imitace značkového oblečení. Severně od Chiang Mai najdete v údolích porostlých bujnou vegetací četné farmy pěstující orchideje a také střediska pro výcviku slonů, jež propůjčují Thajsku jeho jedinečný charakter. Pronikneme-li hlouběji do severních krajů, do Chiang Rai a do Zlatého trojúhelníku, setkáme se s horskými kmeny praktikujícími pradávné rituály.


Výlet po Mekongu

Při návštěvě země byste si neměli nechat ujít výlet lodí po Mekongu, jedné z největších řek světa. Ta pramení v Tibetu, zavlažuje rýžová pole na severu Thajska a vlévá se do delty Nam Khong na jihu Vietnamu. Pokud chcete podniknout výpravu do džungle, pak zamiřte na severozápad, do města Mae Hong Son ležícího hluboko v srdci džungle, na hranicích s Myanmarem (Barmou).